Bo Sjöberg olja på pannå

Bo Sjöberg olja på pannå
Bo Sjöberg olja på pannå
Bo Sjöberg olja på pannå
Bo Sjöberg olja på pannå

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO HOLGER SJÖBERG (född 1938), olja på pannå, signerad B Sjöberg, ca 1960-tal, 120 x 100 cm

315481

2015-06-10