Joan Miró färglitografi internationell
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): Le Polyglotte-Sable, färglitografi, 1969, signerad och numrerad Miró 15/75, Editerad av Maeght, Paris, 83x58 cm
LITTERATUR: Mourlot 536
glasskada i nedre högra hörnet
315482
2015-06-07