Paddel

Paddel
Paddel
Paddel
Paddel
Paddel
Paddel

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PADDEL, 1900-talets första hälft, spjutformat årblad med karvsnittsdekor, bakre del med genombruten dekor, längd ca 167 cm

Lagningar

315506

2015-06-14