Horst Jansen etsning
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HORST JANSEN (Tyskland,1929-1995): (2) etsningar, signerade med monogram och daterade -72, respektive -73, numrerade 85/100 resp 19/50, 22x14,5, bladstorlek 22,3x15
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
315511
2015-06-11