Horst Jansen etsning

Horst Jansen etsning
Horst Jansen etsning
Horst Jansen etsning
Horst Jansen etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HORST JANSEN (Tyskland,1929-1995): (2) etsningar, signerade med monogram och daterade -72, respektive -73, numrerade 85/100 resp 19/50, 22x14,5, bladstorlek 22,3x15

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

315511

2015-06-11