Klubbat för:
6 000 SEK
3 000 SEK
L-G LUNDBERG (född 1938): "Bruna kuddar nr 5", signerad och daterad L G Lundberg 1974, olja på duk 71,5 x 59,cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
315522
2015-06-11