L-G Lundberg oljemålning

L-G Lundberg oljemålning
L-G Lundberg oljemålning
L-G Lundberg oljemålning
L-G Lundberg oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

3 000 SEK

L-G LUNDBERG (född 1938): "Bruna kuddar nr 5", signerad och daterad L G Lundberg 1974, olja på duk 71,5 x 59,cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

315522

2015-06-11