L G Lundberg olja på duk
2015-06-11
315523
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
L-G LUNDBERG (född 1938): "Bruna kuddar nr 6", signerad och daterad L G Lundberg 1974, olja på duk, 71,5 x 59 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.