Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
L-G LUNDBERG (född 1938): "Bruna kuddar nr 7" signerad och daterad L-G Lundberg 1974, a tergo,
71,5 x 59 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
315524
2015-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här