Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAREL APPEL (Holland, 1921-2006), Figurkomposition, signerad och daterad Appel 1974, 56/100, färglitografi, bladmått, ca 29x31 cm
Gulnat blad
315529
2015-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här