Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JORGE KRALLIS (född 1937): "Birdie" signerad Krallis, 37/180, färgetsning, bladmått ca 37x35 cm
315531
2015-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här