Jorge Krallis färgetsning

Jorge Krallis färgetsning
Jorge Krallis färgetsning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JORGE KRALLIS (född 1937): "Birdie" signerad Krallis, 37/180, färgetsning, bladmått ca 37x35 cm

315531

2015-06-08