Jardinär jugend

Jardinär jugend
Jardinär jugend
Jardinär jugend
Jardinär jugend
Jardinär jugend
Jardinär jugend

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JARDINÄR, jugend, nysilver, glasinsats med slipad dekor, ca 46,5x17 cm

Nagg i glasinsatsen, gravyrinskription, slitage

315542

2015-06-08