Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ENRICO BAJ (1924-2003): "Medajlia burocratsia", 1972, signerad Baj, färgetsning och collage på tyg, 4/30, 35 x 28 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
315546
2015-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här