Enrico Baj blandteknik/collage på tyg multiple

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): "Medajlia burocratsia", 1972, signerad Baj, färgetsning och collage på tyg, 4/30, 35 x 28 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

315546

2015-06-11