Nils Nilsson Skum 1895 års bilder

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Rendrivning på fjället,
signerad och daterad NN Skum 1895 års bilder, blandteknik, 25x34,5 cm

315554

2015-06-08