Max Ernst litografi

Max Ernst litografi
Max Ernst litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX ERNST (1891-1976): ur sviten La ballade du soldat, färglitografi, 1972, signerad och numrerad Max Ernst 30/79, 38,5x28,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

315558

2015-06-11