Folke Truedsson

Folke Truedsson
Folke Truedsson
Folke Truedsson
Folke Truedsson
Folke Truedsson
Folke Truedsson
Folke Truedsson
Folke Truedsson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FOLKE TRUEDSSON (1913-1989): Objekt, signerad F. Thruedsson, numrerad 4/10, metall, höjd 30 cm

315560

2015-06-08