Pierre Olofsson litografi

Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996), komposition, signerad Olofsson, färglitografi, 50/140, 18 x 10 cm

Gulnat papper, ram utan glas, ej examinerad ur ram

315578

2015-06-08