Victor Vasarely serigrafi

Victor Vasarely serigrafi
Victor Vasarely serigrafi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VICTOR VASARELY (1908- 1997): Zebra, färglitografi, signerad, 187/250, 63x46,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

315593

2015-06-11