Björn Gidstam akvarell

Björn Gidstam akvarell
Björn Gidstam akvarell
Björn Gidstam akvarell
Björn Gidstam akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BJÖRN GIDSTAM (född 1938), (2) Fågelporträtt, signerad B.Gidstam, akvareller, 18x25 resp 17,5x16 cm

315594

2015-06-08