Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
THEA EKSTRÖM (1920-1988), Tecken, signerad och daterad Ekström 16 VIII 65, blandteknik på papper, 49x59 cm
Med dedikation
315595
2015-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här