Robert Högfeldt akvarell
2015-06-08
315601
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Dopp, signerad R. Högfeldt, akvarell, 30x36 cm