Matsalsbord England

Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATSALSBORD, 1900-tal, England, mahogny, fotavslut i mässing med hjul, med 5 iläggsskivor i skåp, höjd 74, diameter 127, total diameter ca 183 cm

Bruksslitage

315602

2015-06-08