Soffbord med stenskiva

Soffbord med stenskiva
Soffbord med stenskiva
Soffbord med stenskiva
Soffbord med stenskiva
Soffbord med stenskiva
Soffbord med stenskiva
Soffbord med stenskiva
Soffbord med stenskiva

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, troligen Firma Svenskt tenn, underrede i trä, skivan i sten, höjd 48, 80x80 cm

Bruksslitage

315605

2015-06-08