Skrivbord valnöt

Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PARTNERS DESK, 1800-talets slut, valnöt samt rotfanér, lådor i sargen, läderklädd skiva, höjd 80, 150x100 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

315612

2015-06-08