Claes Hake brons

Claes Hake brons
Claes Hake brons

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAES HAKE (född 1945): Komposition, serigrafi, signerad numrerad Xll/XXlll, ca 82 x 51 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

315617

2015-06-11