Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, Maya ca 600-900 eKr., Belize, knäböjande kvinna, lergods, höjd ca 14 cm,
Proveniens: Intyg från Harmer Rooke Galleries auction juni 16 1992 för lot #278, medföljer
Lagning
315641
2015-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här