Cabasset

Cabasset
Cabasset
Cabasset
Cabasset
Cabasset
Cabasset
Cabasset
Cabasset

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

CABASSET, 1600-tal, dekornitar i koppar, smalt brätte, smidd i ett stycke

Kuntoraportti

Slitage

315657

Päivämäärä:

2015-06-08