Cabasset
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
CABASSET, 1600-tal, dekornitar i koppar, smalt brätte, smidd i ett stycke
Kuntoraportti
Slitage
315657
Päivämäärä:
2015-06-08