Kalle Hedberg

Kalle Hedberg
Kalle Hedberg
Kalle Hedberg
Kalle Hedberg
Kalle Hedberg
Kalle Hedberg
Kalle Hedberg
Kalle Hedberg

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KALLE HEDBERG (1894-1959): Man i profil, signerad Kalle, signerad och daterad Kalle 29 a tergo, olja på duk, 84x64 cm

Dukskador, lagningar, krackeleringar

315674

2015-06-08