Porträtt av Picasso

Porträtt av Picasso
Porträtt av Picasso
Porträtt av Picasso
Porträtt av Picasso
Porträtt av Picasso
Porträtt av Picasso

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt av Picasso, monogramsignerad och daterad 78, relief i brons, 28,5 x 18 cm

315686

2015-06-08