Skulptur Dogon

Skulptur Dogon
Skulptur Dogon
Skulptur Dogon
Skulptur Dogon
Skulptur Dogon
Skulptur Dogon

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KVINNOFIGUR, Dogon, järn, höjd 25cm
Proveniens: Skulptören Eric Grates (1896-1983) afrikanska samling

Lagning, rost

315690

2015-06-14