Pallasch

Pallasch
Pallasch
Pallasch
Pallasch
Pallasch
Pallasch
Pallasch
Pallasch

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SABEL, svensk, för infanteriofficer, 1850-tal, med balja, längd 97 cm, florett medföljer

korrosion, skador,

315697

2015-06-12