Figurin Equador Tumaco
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURIN, Ecuador, Tumaco, ca 500 f.Kr - 500 e.Kr. lergods, montage på sockel av akryl, höjd exklusive sockel ca 14 cm,
Proveniens: Inköpt på Fine Arts of Ancient Lands, Inc., New York
Skador/bortfall
315699
2015-06-14