Figurin Equador Tumaco

Figurin Equador Tumaco
Figurin Equador Tumaco
Figurin Equador Tumaco
Figurin Equador Tumaco
Figurin Equador Tumaco
Figurin Equador Tumaco
Figurin Equador Tumaco
Figurin Equador Tumaco

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, Ecuador, Tumaco, ca 500 f.Kr - 500 e.Kr. lergods, montage på sockel av akryl, höjd exklusive sockel ca 14 cm,
Proveniens: Inköpt på Fine Arts of Ancient Lands, Inc., New York

Skador/bortfall

315699

2015-06-14