Hallbyrå England
2015-06-09
315720
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HALLBYRÅ, 1900-talets andra hälft, England, mahogny, höjd ca 50, 42x30 cm
Smärtre slitage