Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
EINAR FORSETH (1892-1982): Skiss: Världskyrkan, Genéve, signerad Einar Forseth, blandteknik på papper, ca 113x204 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador
315760
2015-06-09