Einar Forseth

Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Skiss: Världskyrkan, Genéve, signerad Einar Forseth, blandteknik på papper, ca 113x204 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador

315760

2015-06-09