Kinatallrikar famille rose
Closed
2015-06-09
315789
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
TALLRIKAR, 5 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose med motiv av blommor, diameter 23-24 cm
Lagningar, skador