Kinatallrikar famille rose

Kinatallrikar famille rose
Kinatallrikar famille rose
Kinatallrikar famille rose
Kinatallrikar famille rose

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TALLRIKAR, 5 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose med motiv av blommor, diameter 23-24 cm

Lagningar, skador

315789

2015-06-09