Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVEN LUNDQVIST (1918-2010): Väggrelief, stallbacke, patinerad gips, ca 47x76 cm
Lagning, nagg
315801
2015-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här