Sven Lundqvist relief

Sven Lundqvist relief
Sven Lundqvist relief
Sven Lundqvist relief
Sven Lundqvist relief

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN LUNDQVIST (1918-2010): Väggrelief, stallbacke, patinerad gips, ca 47x76 cm

Lagning, nagg

315801

2015-06-09