Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): "På väg", signerad Angelica Wiik, 47/260, färglitografi, ca 60x42 cm, oramad
315809
2015-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här