Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
POKAL, SMÖRFAT, 1800-tal, svarvat trä, grönmålade med ränder i gult och rött, höjd ca 12-18 cm
Sprickor, pokalen med lagning, delvis senare bemålade
315818
2015-06-12