Näverväska / ryggsäck

Näverväska / ryggsäck
Näverväska / ryggsäck
Näverväska / ryggsäck
Näverväska / ryggsäck
Näverväska / ryggsäck
Näverväska / ryggsäck

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

VÄSKA / RYGGSÄCK, näver, med läderremmar, 1900-talets första hälft, höjd 43, 37x26 cm

Kuntoraportti

Skador

315819

Päivämäärä:

2015-06-09