Näverväska / ryggsäck
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
VÄSKA / RYGGSÄCK, näver, med läderremmar, 1900-talets första hälft, höjd 43, 37x26 cm
Kuntoraportti
Skador
315819
Päivämäärä:
2015-06-09