George Turner oljemålning

George Turner oljemålning
George Turner oljemålning
George Turner oljemålning
George Turner oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORGE TURNER (England, 1843-1910): tillskriven, Pastoralt landskap med figurer och hund, bär signatur Geo? Turner, olja på pannå, ca 25x34 cm

Skador, färgbortfall

315828

2015-06-09