Japansk scroll

Japansk scroll
Japansk scroll
Japansk scroll
Japansk scroll

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

SCROLL, Japan, 1900-tal, man på flotte i bergslandskap med tallar, tusch och färg påsiden, ca 111x42 cm

Hanteringsveck, skador

315858

2015-06-14