Fåtölj Stora Eva design Kerstin Hörlin-Holmqvist

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, fåtölj, "Stora Eva", ur serien Paradiset, NK:s Triva-serie, klädd i rosa tyg, sitthöjd ca 40 cm

Omfattande skador i klädseln, skadade armstöd, lagningar, knappar saknas, torkad stoppning, blekt

315862

2015-06-09