Serveringsvagn
2015-06-09
315878
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing samt svart glas, på hjul, höjd 69, 56x37 cm
Slitage smärre skador