Serveringsvagn
2015-06-09
315879
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-tal, Louis XVI-stil, mässing, avtagbara brickor i glas, på hjultrissor, höjd 67, 53,5x34 cm
Slitage