Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-tal, Louis XVI-stil, mässing, avtagbara brickor i glas, på hjultrissor, höjd 67, 53,5x34 cm

Slitage

315879

2015-06-09