Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-tal, Louis XVI-stil, mässing, avtagbara brickor i glas, på hjultrissor, höjd 67, 53,5x34 cm
Slitage
315879
2015-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här