Kunglig Dansk
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, urna med lock, porslin, lock i form av fruktkvist, delvis förgylld dekor, godronnerad form, orange och grå krackelerad glasyr, höjd 25 cm
Skador: Gåvoinskription
Gåvoinskription
315886
2015-06-09