Kunglig Dansk

Kunglig Dansk
Kunglig Dansk
Kunglig Dansk
Kunglig Dansk
Kunglig Dansk
Kunglig Dansk
Kunglig Dansk
Kunglig Dansk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, urna med lock, porslin, lock i form av fruktkvist, delvis förgylld dekor, godronnerad form, orange och grå krackelerad glasyr, höjd 25 cm
Skador: Gåvoinskription

Gåvoinskription

315886

2015-06-09