Skrin

Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, 18/1700-tal, svepaskteknik, beslag i smide, höjd 28, 58x45 cm

Omfattande skador

315902

2015-06-09