Hästar Dalarna
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÄSTAR, 57 st, Dalarna, 1900-talets andra hälft, polykromt bemålade, delvis märkta Minne från Rättvik, varierande storlekar, höjd från ca 3-26 cm
Sprickor, ytskador, delvis märkta Minne från Rättvik, en brun häst medföljer
315908
2015-06-10