Evert Lundquist

Evert Lundquist
Evert Lundquist

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Mansfigur, signerad och numrerad Evert Lundquist 60/110, torrnål, 31x25 cm

315917

2015-06-10