Omega Geneve herrarmbandsur

Omega Geneve herrarmbandsur
Omega Geneve herrarmbandsur
Omega Geneve herrarmbandsur
Omega Geneve herrarmbandsur
Omega Geneve herrarmbandsur
Omega Geneve herrarmbandsur
Omega Geneve herrarmbandsur
Omega Geneve herrarmbandsur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OMEGA, stål, armbandsur, Geneve, 1960-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, fixoflexarmband, diameter ca 35 mm

Glas och tavla med slitage

315923

2015-06-10