Väggpendyl gustaviansk stil

Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-talets första hälft, urtavlan märkt Fritz Gelhaar Stockholm, gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld, höjd ca 67 cm

En del med skada, nyckel medföljer, smärre ytskador

315943

2015-06-10