Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-talets första hälft, urtavlan märkt Fritz Gelhaar Stockholm, gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld, höjd ca 67 cm
En del med skada, nyckel medföljer, smärre ytskador
315943
2015-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här